اخبارهنر

«آهنگهای شکلاتی» اکبر رادی در رودسر به نمایش درمی آید

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای نمایش «آهنگهای شکلاتی» نوشته استاد اکبر رادی به کارگردانی محسن پورنظری در پلاتو این اداره خبر داد.
به گزارش گیل مهر ، علی فلاح رنجبر با اعلام این خبر افزود: با مجوز شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش استان گیلان ، نمایش «آهنگهای شکلاتی» نوشته استاد زنده یاد اکبر رادی به طراحی و کارگردانی محسن پورنظری و دستیاری حمید صانعی فرد از تاریخ ١١ الی ١٩ مرداد در سالن پلاتو شهید نظامدوست این اداره به اجرا درخواهد آمد.
وی گفت : آهنگ های شکلاتی ماجرای گفت گوی شبانه میان پیرمرد و جوانی است که جوان مورد نظر نمایش بدلیل تضاد فرهنگی اعضای خانواده خود از خانه فرار و دلایل این فرار در نمایش به اجراء درخواهد آمد.
فلاح رنجبر بررسی شکاف فکری بین نسلهای گذشته و نسل حاضر را از اهداف اجرای این نمایش برشمرد و تصریح کرد : سیدرضا مولوی – امیر خلقی – محسن پورنظری و پریسا ابراهیمی در این نمایش نقش آفرینی خواهند نمود و آیدا بیجارگشت به عنوان ( منشی صحنه ) – مهران نیک نفس ( مدیر صحنه ) – امید محمددوست ( طراح نور ) – مائده اسماعیل نژاد ( اجرای نور ) – آرش سلیمی ( انتخاب موسیقی و میکس مسترینگ صدا ) – زهرا سلیمی ( اجرای نور و روابط عمومی ) و آتنا حسنی نیز بعنوان ( عکس و فیلم و طراحی تیزر ) ، محسن پورنظری ، طراح و کارگردان این اثر نمایشی را همراهی خواهند کرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر درپایان اذعان داشت : نمایش آهنگهای شکلاتی از تاریخ ١١ مرداد لغایت ١٩ مرداد ٩٧ از ساعت ١٩ الی ٢١ در محل پلاتو این اداره برگزار و علاقمندان جهت حضور در این نمایش می توانند با شماره ٠٩٠٣٦٩٩١١٣٤ تماس حاصل نمایند.
منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *