اخبارهنر

با اجرای معلولان توانمند؛ نمایش « این گل برای کیست ؟ » در رشت بروی صحنه می رود

به گزارش گیل مهر، «نمایش این گل برای کیست؟» کاری از گروه نمایش آبی به کارگردانی ابراهیم حسن زاده از تاریخ ۲۹ فروردین تا ۵ اردیبهشت در مجتمع خاتم الانبیای رشت به روی صحنه می رود.
گروه نمایش آبی، به کارگردانی ابراهیم حسن زاده این بار نمایشی متفاوت این گل برای کیست را با هدف تئاتر درمانی بروی صحنه می برد.
کارگردان این نمایش در گفتگو با گیل مهر می گوید: این تیم هنری، یک مجموعه تئاتر حرفه ای است که در سطح کشور خوش درخشیده است.
ابراهیم زاده با بیان اینکه تئاتر درمانی شیوه ای از درمان برای حضور در اجتماع است، ابراز می دارد: اعضای گروه آبی، افرادی هستند که با وجود نقص در یکی از اعضای بدن، دارای توانایی های خاص هستند و نمایش این گل برای کیست بدین منظور است تا بینندگان بجای دیدن نقص عضو بازیگران بر توانایی های آنها تمرکز کنند.
وی با اشاره به اینکه تنها ۴استان ، تئاتر درمانی دارد، می افزاید: بعد از شهرهای مشهد، ساری و تهران، رشت چهارمین شهری است که از سال ۱۳۸۰ تئاتر درمانی دارد و در این سالها توانسته در جشنواره های مختلف کشوری صاحب مقام شود.
گفتنی است در نمایش « این گل برای کیست ؟ »، لیدا دوپور ، حسن زادهدی ، آسا باقری ، پیمان مجیدی ، فرنوش ناصح ، ایمان قاطعی فر ، جاوید رئوفیان ، عرفان محمودی ، مریم شادکام ، جواد خودکار ، نگین حبیبی ، حامد پور طواف ، پونه زحمتکش ، حامد دامنیا ، شهرام جعفری ، امیررضا سعیدی ، ابوالفضل حاتمی به ایفای نقش می پردازند .
علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط از طریق سامانه www.haftsaz.com اقدام نمایند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *