اخبارهنر

با حضور محمد شمس لنگرودی؛ آلبوم «دایره بی پایان» در رشت رونمایی می شود

به گزارش گیل مهر، به همت کتابفروشی فرازمند و با حضور محمد شمس لنگرودی، از آلبوم «دایره بی پایان» و رمان «رژه برخاک پوک»، روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه در کتابفروشی فرازمند رونمایی می شود.
در این مراسم- که دهمین آیین رونمایی کتاب فرازمند می باشد- آلبوم دایره بی پایان، چهارمین اثر محمد شمس لنگرودی شاعر، پژوهشگر، بازیگر و مورخ ادبی معاصر ایران که در این آلبوم شعر شمس لنگرودی با صدای این شاعر خوانش شده است، رونمایی می شود.
در این مراسم- که ورود برای عموم آزاد می باشد- همچنین رمان «رژه برخاک پوک» که تجدید چاپ شده است، رونمایی می شود.
« رژه بر خاک پوک »، رمان تخیلی سرزمینی بدوی و خرافی است که جز حاکمان اندک شمارش، همه در نکبت وهمی ترسبار غوطه‌ورند. این سرزمین به مرور وارد عرصه مدرنیته می‌شود، اما ورودی که سبب سلطه‌ی خرافه‌ها، به رژه رفتن بر خاک پوک شباهت دارد. انواع تناقض‌ها جامعه را مشوش و متلاطم می‌کند تا جایی که شیرازه‌ی امور از هم می‌پاشد.
علاقمندان می توانند با حضور در این مراسم ضمن دیدار با استاد محمد شمس لنگرودی، پیرامون اثرهای یاد شده پرسش و پاسخ خود را با این شاعر گیلانی مطرح نمایند.
دهمین آیین رونمایی فرازمند عصر روز پنجشنبه،۲۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت۲۰ در کتابفروشی فرازمند (واقع در خیابان امام) برگزار می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *