اخبار

با حضور نویسنده ؛ مجموعه داستان «مه و اشباح نسیان گرفته» خوانش می شود

به گزارش گیل مهر، با حضور ابوالقاسم مبرهن مجموعه داستان«مه و اشباح نسیان گرفته» دوشنبه ۲۶آذر ماه در کتابخانه امام رضای رشت خوانش می شود.
این برنامه از سلسله نشست های دوشنبه های سبز کتابخانه امام رضای رشت و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه می باشد و علاقمندان می توانند ضمن کتابخوانی، با این نویسنده گیلانی نیز گفتگو نمایند.
علاقمندان می توانند روز دوشنبه ۲۶آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰ در کتاب خانه امام رضا رشت واقع در بوستان کشاورز حضور بهم رسانند.
جهت هماهنگی و برنامه ریزی مناسب از طریق تماس با شماره ۰۹۳۹۹۷۲۶۶۴۳ (جباری) حضور خود را اعلام نمایید.
گفتنی است، مجموعه داستان«مه و اشباح نسیان گرفته» دربرگیرنده هشت داستان کوتاه با عناوین؛ هیچ کس تنها نیست از آینه، تا سی و دو، «نما»ی خاموش، باد و خاکستر، «یکی مثل دیگری»، «مه و اشباح نسیان گرفته» و «کافه بن بست» است. این کتاب در ۱۰۵ صفحه و از سوی نشر فرهنگ ایلیا منتشر شده است.
ابوالقاسم مبرهن در این اثر با نگاهی عمیق، به دنیای پیرامون شخصیت‌های داستانهایش پرداخته است. آمیختن واقعیت پر از خیال آدم‌های داستان با سایه روشن های طبیعت گیلان، فضایی شگفت را برای مخاطبان این مجموعه به همراه دارد و آنها را با تردیدها، تلاش ها و کنکاش‌های جاری در این داستان ها همراه می سازد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *