اخبار

عضو شورا نسبت به برقراری امنیت مراسم پخش فوتبال در پیاده راه هشدار داد

با وجود مجوز پخش فوتبال در پیاده رشت

با وجود مجوز پخش فوتبال در پیاده رشت ؛  عضو شورا نسبت به برقراری امنیت مراسم هشدار داد/ بازیکنان تیم داماش به مراسم دعوت شدند

به گزارش گیل مهر، بنا به درخواست کتبی دو تن از اعضای شورای شهر رشت، شهردار رشت از شورای تامین استان خواست تا اجازه دهد مسابقه فوتبال بین دو تیم ایران و پرتغال امشب در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شود.
با اینکه فرماندار شهرستان رشت این مجوز را صادر کرده است، اما برقراری نظم و امنیت مراسم را بر عهده شهرداری گذاشت. وظیفه خطیری که البته نگرانی اسماعیل حاجی پور، عضو شورا را در پی داشت و مدیرعامل باشگاه داماش، نسبت به این مهم در صحن شورا هشدار داد.
عصر امروز چهارم تیرماه، این عضو شورا درچهل و ششمین جلسه صحن شورا برقراری امنیت مراسم را وظیفه نیروی انتظامی دانست و تصریح کرد: به گفته شهردار، مسئولیت امنیت مراسم بر عهده شهرداری است و مدیر عامل سازمان فرهنگی هم پای این تعهد را امضا کرده است.
وی افزود: وقتی شورای تامین استان مجوز را صادر کرده، تامین امنیت باید با نیروی انتظامی باشد و اگر قرار است نیروی انتظامی استنکاف ورزد و شعارهای هنجارشکن در مراسم داده شود، چه کسی پاسخگوست؟!
حاجی پور تاکید کرد: شهرداری مسئولیت تامین امنیت را نپذیرد. اگر تبعاتی ایجاد شود، مدیر سازمان فرهنگی و هم شهردار بازخواست می شوند. این تعهد برای چه داده شده است! چرا افرادی که باید تامین امنیت کنند، از مسئولیت شانه خالی می کنند.
این عضو شورا، طی تماس تلفنی در صحن شورا از شهردار رشت خواست تا همچنان پیگیر باشد تا شورای تامین، نیروی انتظامی را ملزم به تامین امنیت مراسم نماید.
مالک باشگاه داماش، از همشهریان خواست تا نظم و آرامش را در خلال برگزاری مراسم رعایت نمایند.
وی همچنین وعده داد بازیکنان داماش را نیز در مراسم امشب به پیاده راه دعوت نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *