اخبار

به حرمت «یک سده فرهنگ ماندگار» ؛ دانش آموختگان دبیرستان شاهپور گردهم می آیند

به گزارش گیل مهر،  به مناسبت صدسالگی دبیرستان شهید بهشتی (شاهپور)، دانش آموختگان این دبیرستان  صبح پنجشنبه ۱۱مهر ماه  در محل این دبیرستان میراثی گردهم می آیند.

دبیرستان ماندگار شاهپور (شهید دکتر بهشتی رشت کنونی) که ساختمان آن در آثارملی ایران به ثبت رسیده و به همراه ۴۹ مدرسه دیگر درسراسر کشور توسط شورای عالی آموزش و پرورش جزو مدارس ماندگار ایران شناخته شده، با یک قرن سابقه توام با فراز و نشیب های گوناگون در طول حیات خویش در امر تربیت فرزندان این مرز و بوم نقش بسزایی در ارتقای دانش و فرهنگ و هنر کشور داشته و منشأ بسیاری از فعالیت هاي فرهنگی، اجتماعی و حتّي سياسي در شهر رشت و استان گيلان بوده است.

معلمان توانمند و آگاه این دبیرستان با شناخت و پرورش استعدادهای جوان و هدایت علمی و اخلاقی آنان، هزاران متخصص در رشته های پزشکی و فنی و صدها شخصیت برجسته و فرهیخته علمی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، هنری و ورزشی را به ایران و جهان تقدیم کرده اند.

انجمن دانش آموختگان دبیرستان ماندگار شهید دکتر بهشتی در نظر دارد به پاس سابقه درخشان این دبیرستان گردهمایی باشکوهی را با همکاری این دبیرستان و هیات امنای محترم آن به عنوان «یک سده فرهنگ ماندگار» به مناسبت صدسالگی این دبیرستان در روز پنجشنبه ۱۱ مهر۱۳۹۸ ازساعت ۹ الی ۱۳ دراین مدرسه برگزار نماید.

بدین وسیله ضمن دعوت از دانش آموختگان تمامی سالها برای شرکت در این جشن و گردهمایی با شکوه تقاضا می شود :

۱٫  دوستان همکلاسی و هم دبیرستانی خود را به این مراسم دعوت نمایند.

۲٫  نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را در برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۸ اعلام نمایند.

۳٫  نوع و میزان همکاری خویش را با برگزارکنندگان این جشن اعلام نموده و مشارکت داشته باشند.

۴٫  باعنایت به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش آموختگان، هرنوع تالیف و یا فعالیتهای علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، اختراعات و ابداعات، اسنادوتصاویرو… وعناوین ملی و بین المللی راتاپایان مرداد ماه ۱۳۹۸دراختیار دبیرخانه جشن یکصدسالگی قراردهند.

۵٫  بمنظور مشارکت در تهیه کتاب دبیرستان بهشتی، هر نوع متن، مقاله، شعر و یا هر اثر هنری دیگری را جهت درج در کتاب و سایت مدرسه تا پایان مرداد ماه ۱۳۹۸دراختیار دبیرخانه جشن یکصدسالگی قرار دهند.

۶٫  دانش آموختگان محترم همه سالها در صورت تمایل لطفا رزومه خود را در اختیار نمایندگان ادوار مختلف ، دبیرخانه جشن یکصد سالگی مستقر در دبیرستان یا انجمن دانش آموختگان قرار دهند.

انجمن درانتخاب پیشنهادات، نمایش دستاوردها، استفاده ازآثارادبی وهنری، وهرنوع پذیرش ومیزان همکاری توسط دانش آموختگان وتقدم، تاخرواعلام آن مختاراست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *