اخبارمطبوعات

جشنواره استانی مطبوعات در آستارا برگزار می شود

به گزارش گیل مهر، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا از برگزاری جشنواره استانی مطبوعات و خبرگزاری ها با موضوع ساحل گیلان در این شهرستان خبر داد.
سامان ساسانیان در جلسه هماهنگی این جشنواره در فرمانداری آستارا گفت: این جشنواره با موضوع معرفی جاذبه های نوار ساحلی استان به گردشگران و تهدیدات پیرامون آن نظیر آلودگی زیست محیطی و ساحل خواری برگزار می شود.
وی افزود: خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان می توانند آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش خبری، عکس، یادداشت، مقاله و سرمقاله تا ۱۰مردادماه امسال به دبیرخانه خانه جشنواره در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) آستارا واقع در فلکه گاز این شهرستان ارسال کنند.
ساسانیان اظهار کرد: خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات می توانند حداکثر سه اثر منتشر شده از اول تیر ۹۶ تا اول مرداد ماه ۹۷ در مطبوعات و خبرگزاری ها را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی بیان کرد: آئین اختتامیه جشنواره با تجلیل از نفرات برگزیده در اول شهریور ماه در ساحل سفیر امید آستارا برگزار و در کنار آن نمایشگاهی از مطبوعات استان گیلان عرضه خواهد شد.
معاون فرماندار آستارا بر همکاری دستگاه های مرتبط برای برگزاری باشکوه و شایسته این جشنواره تاکید کرد.
بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و در این شهرستان مرزی، دفترهای خبرگزاری جمهوری اسلامی، صدا و سیما و نمایندگی ۹ نشریه استانی و خبرگزاری های دیگر فعال است.
منیع: خبرگزاری ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *