اخبارهنر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا خبر داد: کسب رتبه هنرمند آستارایی در جشنواره نمایشنامه نویسی

تشرینی از کسب دوم هنرمند آستارایی در جشنواره نمایشنامه نویسی آموزشگاه های آزاد هنری گیلان خبر داد.

«شاپور تشرینی» گفت: سیامک حسن زاده هنرمند جوان آستارایی در جشنواره نمایشنامه نویسی آموزشگاه های آزاد هنری گیلان مقام دوم را کسب کرد.

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر آستارا با بیان اینکه ۲۱ اثر به دبیرخانه جشنواره نمایشنامه نویسی ارسال شده بود، افزود: اثر سیامک حسن زاده با عنوان «رز سفید» به عنوان اثر برگزیده در این جشنواره انتخاب و از وی تجلیل شد.

 تشرینی با اشاره به اینکه آیین اختتامیه دومین جشنواره نمایشنامه نویسی آموزشگاه های آزاد هنری گیلان و بزرگداشت استاد فرهاد پاک سرشت در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص)رشت برگزار شد، اظهار کرد: در این جشنواره خانواده مرحوم پاک سرشت، مدیرکل و معاونت‌ های هنری و سینمایی و فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان حضور داشتند.

در دومین جشنواره نمایش نامه نویسی آموزشگاه های آزاد هنری گیلان سه اثر «در آتش میرقصند» از مهسا حبیبی، «رز سفید» از سیامک حسن زاده و «شماره شناسنامه ۱۰۰۱» از زهرا محمدی آثار اول تا سوم و آثار «مجلس مضحکه سیاه گزک خان» از پویا پرتو، «تلار» از زهرا صدری و نمایشنامه ای از رضا نورانی دوست شایسته تقدیر شناخته و از آنان تجلیل بعمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *