اخباررسانههنر

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن: فراخوان جشنواره ملی «طنزپهلو ۴» منتشر شد

فراخوان جشنواره ملی «طنز پهلو ۴» حول محور ادبیات طنز و در سه بخش شعر، نثر و داستان کوتاه منتشر شد.

به گزارش گیل مهر، «یوسف نیک‌انجام» اظهار کرد: برای چهارمین سال پیاپی جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر با عنوان «طنز پهلو ۴ » در فومن برگزار می‌شود.

 رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه این جشنواره با یادی از کیومرث صابری فومنی «گل‌آقای» ملت ایران یکی از بهترین طنزپردازان معاصر برگزار می‌شود افزود: فراخوان این جشنواره ملی حول محور ادبیات طنز و در سه بخش شعر، نثر و داستان کوتاه منتشر شد.

 وی با بیان اینکه از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند گفت: هر شرکت کننده می‌تواند با ارسال حداکثر سه اثر در این جشنواره شرکت کند.

 نیک‌انجام با اشاره به اینکه آثاری که در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه یا برگزیده شده‌اند یا آثار غیر مرتبط به بخش داوری راه پیدا نمی‌کند تصریح کرد: شرکت در این همایش هیچ محدودیت سنی ندارد و علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را در برگه A4 در قالب  wordو با قلم B nazanin اندازه ۱۴ به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.

 رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا ۳۱ خرداد است و این تاریخ تمدید نمی‌شود خاطرنشان کرد: آیین اختتامیه همایش پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عادی شدن شرایط برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری اعلام می‌شود.

 وی اظهارکرد: علاقه‌مندان آثار خود را به شهرستان فومن، خیابان شهید بهشتی، مجمع فرهنگی هنری سیدالشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امور هنری و یا به نشانی الکترونیکی fuman@farhang.gov.ir و یا به شماره فکس ٠١٣٣٤٧٣٦٣٦٧ ارسال کنند.

 نیک‌انجام با تاکید به اینکه حضور برگزیدگان در جشنواره الزامی است افزود: به نفرات برگزیده در هربخش به نفر اول تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه ١٠میلیون ریالی، نفردوم هر بخش تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه هفت میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی و نفر سوم هر بحش تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا می‌شود.

شبستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *