اخبارکتاب

«ماه در مه» اثر مرضیه فرمانی منتشر شد

به گزارش گیل مهر، همزمان با سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مجموعه شعر آیینی«ماه در مه» اثر مرضیه فرمانی توسط نشر سوره مهر منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

«مرضیه فرمانی» در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از انتشار مجموعه شعر آیینی «ماه در مه» توسط نشر سوره مهر خبر داد و افزود: این مجموعه که شامل ۲۶ شعر آیینی در قالب‌های، غزل، ترکیب بند، چهارپاره و ترجیع‌بند است، گزیده اشعار آیینی‌ام از سال‌های ۸۰ تا ۹۶ است.

این شاعره به نام گیلانی با بیان اینکه علاقه‌مندان به کتاب و شعرهای آیینی می‌توانند این اثر را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، مصلی، شرستان، انتهای راهرو ۲۷ تهیه کنند.

به گزارش شبستان، مرضیه فرمانی متولد ۱۳۶۸ و کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و تا کنون ۶۰_۷۰ عنوان برگزیده کشوری را در کارنامه‌اش دارد که از این تعداد ۱۰ عنوان آن را از سوی کنگره‌های عاشورایی کسب کرده است.

از وی که برگزیده بسیاری از جشنواره‌های شعر استانی و ملی است پیش از این مجموعه شعر «ناشناسنامه» از نشر هزاره ققنوس، مجموعه شعر «شرحه» نشر فصل پنجم و مجموعه شعر «فروپاشی» از نشر شانی منتشر شده است.

گفتنی است، همزمان با برپایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در مصلای امام خمینی(ره) آغاز به کار کرده است ۳ هزار و ۲۰۰ ناشر داخلی و خارجی تازه‌ترین آثار خود را عرضه کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *