اخبارهنر

نخستین نشست خانه تئاتر گیلان در رشت برگزار می شود

به گزارش گیل مهر، نخستین نشست خانه‌ی تئاتر گیلان عصر۳۱ اردیبهشت ماه به منظور انتخاب مدیرعامل و تدوین برنامه ها در رشت برگزار می شود.
رییس هیأت مدیره‌ی خانه‌ی تئاتر گیلان، در گفتگو با گیل مهر اظهار داشت: خانه‌ی تئاتر گیلان، شاخه‌یی از خانه‌ی تئاتر (در تهران) است که با برگزاری انتخابات، اعضای هیأت مدیره‌ی آن مشخص شدند. این هیأت مدتی وقت خود را صرف برنامه‌ریزی و شکل دادن تشکیلات خود کرده است.
فرامرز طالبی، با بیان اینکه، هنر تئاتر همانند دیگر هنرها، برای رشد و بالندگی نیاز به همکاری وسایل ارتباط جمعی دارد، ابراز کرد: نخستین نشست خانه‌ی تئاتر گیلان عصر روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، به منظور ارائه‌ی گزارش عملکرد هیأت مدیره‌ی خانه‌ی تئاتر گیلان، معرفی برنامه‌های تدوین شده و بحث درباره‌ی آن‌ها و همچنین، معرفی مدیرعامل منتخب هیأت مدیره در تماشاخانه اکبررادی رشت برگزار می شود.
نویسنده کتاب تئاتر در گیلان، با تاکید بر آنکه هنرمندان می توانند نقش بسزایی در پرباری و تداوم خانه تئاتر گیلان داشته باشند، از علاقمندان خواست تا روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ در تماشاخانه اکبر رادی، در خیابان سعدی حضور بهم راسانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *