اخبار

نمایشگاه توانمندی‌ بانوان گیلانی در رشت آغاز به کار کرد

به گزارش گیل مهر، نمایشگاه دست‌سازه‌های بانوان گیلانی در محل نمایشگاه‌های اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان آغاز به کار کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، نمایشگاه دست سازه‌های بانوان گیلانی ظهر سه شنبه با حضور مسئولان استانی و با رونمایی از غرفه‌های پنج دستگاه اجرایی و گروه‌های مردم نهاد در محل نمایشگاه‌های اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه با هدف نمایش دست سازه‌های بانوان گیلانی، معرفی زنان شاخص و کارآفرین، بسترسازی برای عرضه و فروش محصولات خانگی و کارگاهی و در راستای رونق تولید ملی، فعالیت خود را آغاز کرد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان در این مراسم با اشاره به اهمیت ایجاد فرصت‌های مناسب برای فعالیت بانوان در سطح جامعه، اظهار کرد: باید با هم‌افزایی و مشارکت دستگاه‌های فعال در این حوزه بستر مناسب برای ظهور و بروز توانمندی زنان فراهم شود.
زهرا یعقوب‌نژاد با بیان اینکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای بانوان، به ویژه بانوان سرپرست خانواده زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را فراهم می‌کند، افزود: توجه به این حوزه به تأمین خواسته‌های آینده‌سازان و پرورش کودکان و نوجوان توانمند نیز اهمیت دارد.
مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، با ابراز خرسندی از میزبانی و مشارکت این مجموعه فرهنگی در برپایی نمایشگاه عرضه ی توانمندی های بانوان اظهار کرد: حرکت در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌ریزی برای رونق تولید، از اولویت‌های کانون پرورش فکری است، اظهار کرد: بر همین اساس شاهد فعالیت‌های هدفمند در سطح ستاد و مراکز فرهنگی هنری کانون هستیم.
اسفندیار ضیایی برپایی نمایشگاه دست سازه‌های مربیان و اعضای مراکز فرهنگی هنری و اختصاص بخشی از درآمد حاصله به خانواده‌های کودکان و نوجوانان کم برخوردار را بخشی از این فعالیت‌های عنوان کرد و افزود: همراهی و همگامی تمامی دستگاه‌ها و گروه‌های مردم نهاد برای حرکت مداوم و مستمر در این مسیر لازم و ضروری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *