اخبارهنر

نمایشگاه عکس « پنجره ای رو به حیات » در رشت برپا می شود

به گزارش گیل مهر، نمایشگاه عکس « پنجره ای رو به حیات » با آثاری از علی شفیعی کلی از تاریخ ٢٠ تا ٢٥ مرداد ٩٧ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد .
محمد حسن پور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت از برپایی نمایشگاه عکس « پنجره ای رو به حیات » با آثاری از علی شفیعی کلی از تاریخ ٢٠ تا ٢٥ مرداد ٩٧ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خبر داد .
نمایشگاه مذکور شامل ٤٨ عکس ( با موضوع مستند اجتماعی ) در ابعاد ٤٠ در ٦٠ سانتیمتر به صورت سیاه و سفید و رنگی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت .
در قاب نخست نمایشگاه عکس « پنجره ای رو به حیات » آمده است : این آثار از زوایای مختلف در زمینه مستند اجتماعی با نگاهی متفاوت از دریچه نگاه دوربین علی شفیعی کلی است که از طریق آن پنجره ای رو به زندگی روزمره مردم در اقلیم متنوع باز شده است .
«پنجره ای رو به حیات » عنوان نخستین نمایشگاه این هنرمند است که نوع زندگی ، معیشت ، کوچ ، آیین ها و انعکاسی از روزمرگی مردم در این آثار به روی دیوار می رود . عکس های این نمایشگاه حاصل تلاش های چند ساله این عکاس در قالب مستند گرایانه به نمایش در خواهد آمد .
نمایشگاه مذکور از تاریخ ٢٠ تا ٢٥ مرداد ٩٧ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی خواهد بود .
گفتنی است آئین گشایش این نمایشگاه ساعت ١١ صبح روز شنبه ٢٠ مرداد ماه ٩٧ برگزار خواهد شد .

منبع: روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *