اخبارفرهنگکتاب

کتابخانه روابط عمومی شورای شهر رشت به استقبال هفته کتاب می رود

به گزارش گیل مهر، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت اعلام کرد، علاقمندان می توانند از آرشیو غنی کتابهای این واحد بهره مند شوند.
سید پیام جعفری نیا افزود: در کتابخانه روابط عمومی شورای شهر رشت، آرشیو خوبی از کتاب های مجموعه گیلان شناسی از چهره های برجسته گیلان وجود دارد و پیش از این نیز مورد استفاده دانشجویان و علاقمندان به حوزه گیلان شناسی، شهرسازی و معماری و قوانین و مقررات حوزه شهری و شوراها بوده است.
وی با اشاره به اهدای آرشیو رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت به این مجموعه اضافه کرد: در اقدامی پسندیده آرشیوی جامع از کتب، اخبار، مقالات و دست نوشته های ارزشمند مربوط به ادوار شورای اسلامی شهر به کتابخانه واحد روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت اهدا شده است و انتظار می رود دیگر اعضای شورای ادوار گذشته نیز اگر آرشیو و اسنادی از فعالیت دوره خود دارند، به کتابخانه روابط عمومی تحویل دهند.
سید پیام جعفری نیا همه شهروندان دعوت نمود تا جهت استفاده از این منابع عظیم- که کتاب های مرجعی چون از آستارا تا استراباد دکتر ستوده، کتاب های ۴جلدی گیلان شناسی، و دوره کامل مجله گیله وا – وجود دارد، به روابط عمومی شورای شهر رشت واقع در ابتدای خیابان سعدی کوچه فرقان بین مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *